Već tradicionalna saradnja Visoke škole socijalnog rada i Centra za promociju nauke i ove godine je rezultirala predstavljanjem naše aktuelne izdavačke produkcije na 66. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga. U okviru promotivnog programa Centra, u četvrtak, 26. oktobra, predstavljena su tri izdavačka projekta Visoke škole socijalnog rada: Komunikacija i asertivnost, prof. dr Žilijete Krivokapić, Porodica, socijalni rad i zakonodavstvo, prof. dr Ane Grbić i Socijalno preduzetništvo, prof. dr Mileta Draganovića. Moderator promocije bio je prof. dr Milorad Đurić, koordinator Centra za izdavačku delatnost Visoke škole socijalnog rada. Posebnu okolnost predstavljala je i činjenica da je četrvtak, 26. oktobar bio Školski dan, kada izdavači, učesnici Sajma knjiga, predstavljaju svoje programe namenjene đacima, profesorima i bibliotekarima.