Pitate se koji fakultet za psihologiju da odaberete? Visoka škola socijalnog rada akreditovala je studijski program psihologije u trajanju od 4 godine, 240 ESPB. Nakon završetska studija psihologije stičete zvanje diplomirani psiholog.

Nakon osnovnih studija možete upisati i master studije psihologije, a kasnije imate prohodnost i na doktorske studije psihologije.

Zbog čega da upišete privatni fakultet psihologije?

1. Imamo savremeni studijski program psihologije.
  2. Profesori koji predaju na studijskom programu psihologije su stručnjaci u svojim oblastima.
  3. Trudimo se da nastavni proces prilagodimo potrebama studenata.
  4. Imamo posebne pogodnosti za sve one koji žele da nastave svoje studije i postanu diplomirani psiholozi.

Da li se diplomiranjem stiče fakultetska diploma?

Da. Obzirom da je reč o četvorogodišnjem programu osnovnih akademskih studija psihologije, stičete zvanje diplomirani psiholog, kao i na svakom drugom fakultetu.