U okviru Projekta “MI I ONI smo zaJEDNO”, koji pod pokroviteljstvom Internacionalne organizacije za migracije (IOM) i Švajcarske agencije za razvoj, organizuju i sprovode Udruženje ”Centar za društvene integracije’ iz Vranja i Visoka škola socijalnog rada iz Beograda, dana 04.-05.06.2019. održan je trening za zainteresovane volontere, na temu:

“Osposobljavanje volontera za rad sa mladima koji su odustali od daljeg školovanja”

Trening je bio namenjen studentima završnih godina Učiteljskog fakuletata i osobama sa završenim fakultetom društvenih nauka (na evidenciji nacionalne službe za zapošljavanje), kao i ostalim zainteresovanim za rad sa decom i mladima.

Trening su održale profesorke Visoke škole socijalnog rada, prof.dr Milica Bošković i doc.dr Ivana Milosavljević Đukić.